hendex food facebook

Turuncu Midi Bal Kabağı

Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir.

Yaklaşık 12-14 cm çapındaki bu sevimli turuncu minik kabaklar uygun saklama koşullarında yaklaşık 2-6 ay muhafaza edilebilir. Parlak turuncu renge sahip, mandalina formundaki bu küçük sevimli kabaklar dekoratif olduğu kadar aynı zamanda yenilebilir bir türdür. Fındıksı kestanemsi bir aromaya sahip olup, isteğe bağlı iç harcı ile doldurarak muhteşem lezzetlere ulaşabilirsiniz.
Ad.
Ürün Fiyat
0.00 TL
Sepete Ekle

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Bal Kabağı, parlak turuncu renge sahiptir ve şekli mandalinaya benzer. Turuncu rengi ve göz alıcı görüntüsüyle dekoratif olarak kullanıldığı gibi aynı zamanda tatlı-tuzlu tariflere de çok yakışan yumuşak bir dolguya sahiptir. Sınırsız kullanım alanına sahip olan bal kabağı, tatlısından tuzlusuna, çorbasından cheesecake’ine, sotesine, püresine kadar birçok tarifte kullanılabilir. Bu sebeple muhteşem lezzetiyle şeflerin ve gurmelerin favorisi haline gelmiştir.

Sonbaharın en çok sevilen kabaklarından olan mandarin bal kabağı, muhteşem görüntüsüyle gıda fotoğrafçılarının da en gözde ürünüdür. Evinizde, ofisinizde, bahçe, balkon dekorasyonunda ve birçok alanda eğlenceli, ilgi çekici dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

 Pumpkin has a bright orange color and is shaped like a tangerine. With its orange color and eye-catching appearance, it is used decoratively as well as having a soft filling that suits sweet-salty recipes very well. Pumpkin, which has unlimited uses, can be used in many recipes from sweet to savory, from soup to cheesecake, sauté and puree. For this reason, it has become the favorite of chefs and gourmets with its magnificent taste. Mandarin pumpkin, one of the most loved pumpkins of autumn, is also the favorite product of food photographers with its magnificent appearance. You can get a fun and interesting decorative look in your home, office, garden, balcony decoration and many other areas.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır