hendex food facebook
Hakkımızda

Hendex Food, Adapazarı Hendek bölgesinde yetiştirdiğimiz  Hokkaido cinsi balkabaklarının, el yapımı reçel, marmelat, pekmez, sos ve üretilen diğer ürünlerin son kullanıcı ile buluşmasını sağlamak amacıyla 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

İsmimize ilham veren Hendek, özellikle bal kabağı yetiştiriciliği için uygun toprak yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra fındık, her türlü sebze, meyve, taze süt ve süt ürünleri gibi birçok konuda da Marmara bölgesinin göz bebeği durumundadır. Bölgenin sulama ve iklim özelliklerinin elverişli olması tarımsal arazilerinin nitelikli olması nedeniyle pek çok sebze ve meyve türü, herhangi bir katkı maddesine gerek duymaksızın kolaylıkla yetiştirilebilmektedir.

Hendex Food olarak, yetiştirdiğimiz ürünlerde doğa ile bütünleşik, ona zarar vermeden ve insan sağlığı için faydalı katkısız ürünleri üretmeyi hedefledik. Bu amaçla butik olarak limitli sayıda üretilen ürünlerimizi web sitemiz üzerinden ve instagram.com/hendexfood  üzerinden kullanıcılar ile buluşturmaya başladık.

Siparişleriniz kargo ile tarafınıza gönderilmekte, Türkiye’nin bir çok bölgesine 1-2 gün içinde teslim edilmektedir.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır