hendex food facebook

Beyaz Midi Bal Kabağı

Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir.

Yaklaşık 12-14 cm çapındaki bu sevimli beyaz minik kabaklar uygun saklama koşullarında yaklaşık 2-6 ay muhafaza edilebilir. Beyaz bir kabuğa sahip, mandalina formundaki bu küçük sevimli kabaklar dekoratif olduğu kadar aynı zamanda yenilebilir bir türdür. Fındıksı kestanemsi bir aromaya sahip olup, isteğe bağlı iç harcı ile doldurarak muhteşem lezzetlere ulaşabilirsiniz.
Ad.
Ürün Fiyat
0.00 TL
Sepete Ekle

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Beyaz minik kabaklar beyaz renkte mandalina formuna sahip yenilebilir bir bal kabağıdır. Sadece yenilebilir değil aynı zamanda dekoratif olarak da birçok alanda kullanıma uygundur. Muhteşem görüntüsü ile gıda fotoğrafçılarının ve dekoratörlerin gözde ürünü olan beyaz minik bal kabağı, lezzeti ile de gurme ve şeflerin favorisidir. Tatlı-tuzlu birçok tarifte yerini alan baby boo bal kabağı; bebek maması, diyetisyen menülerinde, vejetaryen menülerinde sıkça kullanılmaktadır. Sonbaharın gözde ürünü olan baby boo bal kabağı ile bahçe, balkon, ofis, ev gibi birçok alanda eğlenceli dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

White tiny pumpkins are edible pumpkins in the form of tangerines in white. It is also suitable on-site as the same system in the renewable state only. The white little pumpkin, which is a favorite of food and decorators with its magnificent appearance, is also a favorite of gourmets and chefs with its taste. Baby boo pumpkin, which includes sweet-salty in the recipe; baby food, dietitian menus, choices in preferences. You can get a look with potential potential such as garden, balcony, office, home with baby boo bal kabade, which is from autumn.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır