hendex food facebook

Büyük Boy Cadılar Bayramı Kabağı

Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir.

Cadılar Bayramı Bal Kabağı/ Halloween Bal Kabağı  pürüzsüz portakal rengi kabuğu ile dekorasyon ve kabak oyma işleri için uygun güzel bir forma sahiptir. Ürün çapı yaklaşık 16-25cm ölçülerinde olup, ürün ağırlığı 5-10 g arasında değişkenlik gösterebilmektedir.
Ad.
Ürün Fiyat
0.00 TL
Sepete Ekle

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Cadılar Bayramı (Halloween) Bal Kabağı sonbaharın en eğlenceli ve en sevdiğimiz sebzelerinden biridir. Cadılar Bayramı her sene 31 Ekim de kutlanır. Günümüzde de eğlence amaçlı bir kutlama haline gelmiştir. Cadılar Bayramı’nın sembolü gülen bir bal kabağıdır. Halloween kutlamalarında bal kabağının içi boşaltılarak “ürkütücü” figürler ile şekillendirildikten sonra içerisine mum yakılır. Bal kabağı oyma işlemleri ile istediğiniz formda korkunç veya sevimli figürler yaparak çocuklarınızla  eğlenceli  aktiviteler yapabilirsiniz. Ya da sevimli sticker’lar ile süslenerek Cadılar Bayramı dekorasyonlarında kullanılabilir.

The Halloween (Halloween) Pumpkin is one of fall's funniest and favorite vegetables. Halloween is celebrated on October 31st every year. Today, it has become a celebration for entertainment purposes. The symbol of Halloween is a smiling pumpkin. In Halloween celebrations, after the pumpkin is emptied and shaped with “spooky” figures, candles are lit inside. You can do fun activities with your children by making scary or cute figures in the form you want with pumpkin carving processes. Or pumpkin can be decorated with stickers and used as Halloween dekorations.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır