hendex food facebook

Orta Boy Cadılar Bayramı Kabağı

Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir.

2-5 kg ağırlıklarda olup, derin turuncu kabuğu ve sert dokusu nedeniyle kabak oyma,süsleme işlemleri için mükemmel bir şekilde uygundur. Bu bal kabağı Cadılar Bayramı için maskeler, süsler, fenerler oymak için özellikle popüler olan lezzetli bir bal kabağıdır. Çok aromatik tada sahip olup lezzetli kabak yemekleri için de idealdir.
Ad.
Ürün Fiyat
0.00 TL
Sepete Ekle

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Orta boy Cadılar Bayramı Kabağı; çok güzel hafif yassı yuvarlak, yenilebilir bir bal kabağıdır. Koyu turuncu renge ve sağlam bir gövdeye sahiptir.

 Cadılar Bayramı (Halloween) Bal Kabağı sonbaharın en eğlenceli ve en sevdiğimiz sebzelerinden biridir. Cadılar Bayramı her sene 31 Ekim de kutlanır. Günümüzde de eğlence amaçlı bir kutlama haline gelmiştir. Cadılar Bayramı’nın sembolü gülen bir bal kabağıdır. Halloween kutlamalarında bal kabağının içi boşaltılarak “ürkütücü” figürler ile şekillendirildikten sonra içerisine mum yakılır. Bal kabağı oyma işlemleri ile istediğiniz formda korkunç veya sevimli figürler yaparak çocuklarınızla  eğlenceli  aktiviteler yapabilirsiniz. Ya da sevimli sticker’lar ile süslenerek Cadılar Bayramı dekorasyonlarında kullanılabilir.

The Halloween (Halloween) Pumpkin is one of fall's funniest and favorite vegetables. Halloween is celebrated on October 31st every year. Today, it has become a celebration for entertainment purposes. The symbol of Halloween is a smiling pumpkin. In Halloween celebrations, after the pumpkin is emptied and shaped with “spooky” figures, candles are lit inside. You can do fun activities with your children by making scary or cute figures in the form you want with pumpkin carving processes. Or pumpkin can be decorated with stickers and used as Halloween dekorations.

 

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır