hendex food facebook

Spagetti Squash

Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir.

0,5-1kg ağırlığında olup saklanma koşullarına bağlı olarak yaklaşık 2-3 ay muhafaza edilebilir. Soluk sarı bir kabuğa, turuncu iç dokuya sahiptir. Çiğ olarak kesildiğinde dokusu diğer kabaklara benzer, ancak pişirildikten sonra spagetti görünümünü alır. Piştikten sonra dokusu kalın, hafif gevrek, erişte benzeri iplikçiklere ayrılır. Yaygın olarak domates sosu ile servis edilerek sunulur. Ancak sadece tereyağı ve tuzla kavurmak gibi başka lezzetli yollar da vardır.
Ürün Fiyat
0.00 TL
Sepete Ekle

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Spagetti kabağı tam olarak tahmin edebileceğiniz gibi; piştiğinde spagetti benzeri teller oluşturan etli çeşitli kabak türüdür.. Makarnanın bu karbonhidrat içermeyen alternatifi, düşük karbonhidratlı ve glütensiz diyet yapan insanlar arasında popüler olmuştur ve sebze vitamin ve minerallerle dolu olduğu için, eğer peşindeyseniz, genellikle daha sağlıklı bir seçenektir. Kabak çekirdeği gibi tohumlar, gevrek ve sağlıklı bir muamele haline getirmek için mükemmeldir.

Spagetti kabak sarı veya turuncu olabilir, ancak her zaman sağlam, kusursuz bir tane seçtiğinizden emin olun. Daha küçük kabak, harika bireysel porsiyonlar oluştururken, daha büyük olanlar, gösterişli bir paylaşım yemeği için güzeldir.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır