hendex food facebook

PEAR BECOLAR SQUASH Minik Süs Kabağı

Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir.

100-200 gr ağırlığında olup yaklaşık 2-5 ay muhafaza edilebilir. Dekoratif amaçlı kullanılan bir minik kabak türü olup yenilemez. Muhteşem renk ve dokuya sahip bu sevimli süs bal kabakları bir mutluluk kaynağı. Odalarımızda, mutfağımızda, masalarımızda, ofisimizde, mağazamızda kısacası her yerde harika birer dekorasyon unsuru.
Ad.
Ürün Fiyat
0.00 TL
Sepete Ekle

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sarı, turuncu ve yeşilin muhteşem uyumlu renkleri ile evinizi ve bahçenizi şenlendirin. Dekoratif olarak kullanıma uygun olan minik kabaklar muhteşem renk ve dokuya sahiptir. Odamızda, mutfağımızda, ofisimizde bahçe ve balkon dekorasyonu gibi her yerde kullanıma uygun harika bir dekorasyon unsurudur.

Ayrıca el işçiliği olarak; el boyaması ve değerli eşsiz süs eşyaları yaratmak da mümkündür. Bu minik kabaklar ile hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz.

Enliven your home and garden with the wonderfully harmonious colors of yellow, orange and green. Small pumpkins, which are suitable for decorative use, have magnificent colors and textures. It is a great decoration element suitable for use everywhere, such as garden and balcony decoration in our room, kitchen, office.

In addition, as handcraft; It is also possible to create hand-painted and valuable unique ornaments. You can show your imagination and creativity with these tiny pumpkins.

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır